Bursa Ofis (Merkez)
Beşevler Mah. Nilüfer Sk. No:5 D:5, Nilüfer/BURSA
info@ozturkmedya.com
Tel:(0224) 334 1120
İstanbul Ofis
Selahattin Pınar Caddesi Burç Sokak
No:3/2 Mecidiyeköy/İSTANBUL
info@ozturkmedya.com
Tel:(0212) 909 2013
Geri

Hakkımızda

ÖZTÜRK MEDYA Türkiye’nin en kaliteli web sitelerini oluşturan, firmaların internete olan bakış açısını değiştirerek, internetin firmalara sunacağı olanakları farketmelerini sağlayan, şahıslara ve kuruluşlara internet çözümleri sunan firmadır.

2006 Yılından bugüne sizlere internet sektöründe başarı ile hizmet sunan ÖZTÜRK MEDYA ve ekibi, internete ve reklam ağına olan ilgisi ile siz değerli müşterilerinin beğenilerini kazanarak hizmet ağını genişletmiş ve bir çok reklam alanında sektöre giriş yapmıştır.

Bizler firmanız için basit bir web sayfası kurmuyoruz. Firmanızı ve faaliyet gösterdiğiniz sektörü inceleyerek internet üzerindeki potansiyel müşterilerizin sizlere ulaşmasını sağlayabilecek profesyonel web site tasarımları, web site yazılımları, medya ve tanıtım işinizi üstleniyoruz.

Sizlerde bizimle çalışmaya başlayıp memnun firmalarımız arasına katıldığınızda, yapmanız gereken sadece internet sayfanızın tadını çıkararak “size internetten ulaştım” diyerek başlayan teklif telefonlarını yanıtlamak olacaktır.

Misyonumuz ;
ÖZTÜRK MEDYA günümüzde bir çok firmanın internet üzerindeki beklentilerini karşılamış olup talep standartlarının üzerinde bir kalite sunarak müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Şirketimiz 2006 yılından bugüne internet ve web tasarım sektöründe kesintisiz hizmet vermiş olup müşterilerinin daimi güvenini kazanmıştır.

Uzman ekibimiz web tasarım ve geliştirme konusunda yeni teknolojileri takip etmekte ve hızla uygulama geliştirerek müşterilerimize daima alternatif çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz ;
Teknolojinin gelecekte hayatımızda alacağı yeri bugünden görüyor ve size her zaman en güncel hizmetleri sunuyoruz.

Şirketimiz gelişen web teknolojileri ile çizgisini yeniden belirlemiş olup web tasarım,web yazılım,medya ve tanıtım olarak interaktif reklam sektöründeki konumunu belli etmiştir.

Şirket hedefimiz teknoloji trendlerini takip eden uzmanlar olmak değil, insanlara dünya çapında fayda sağlayabilecek teknoloji trendleri oluşturmak ve insanların kullanıma sunmaktır.

Başarılarımız ;
Bizi tercih eden firmalarımız 2006 yılından bugüne hiç ayrılmadı.
Gelişen teknolojileri yakından takip ederek eski ve yeni müşterilerimizin sitelerine uyguladık.
Çalıştığımız firmalara her zaman profesyonel çözümler sunduk.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Ayarları