Bursa Ofis (Merkez)
Beşevler Mah. Nilüfer Sk. No:5 D:5, Nilüfer/BURSA
info@ozturkmedya.com
Tel:(0224) 334 1120
İstanbul Ofis
Selahattin Pınar Caddesi Burç Sokak
No:3/2 Mecidiyeköy/İSTANBUL
info@ozturkmedya.com
Tel:(0212) 909 2013
Geri

Web’e hiç bu kadar yakın olmamıştınız.

Projeniz için yazılım firmaları arasında bizden’de proje teklifi almayı unutmayın.

Güncel Yazılım Teknolojileri

Projenize en uygun yazılım teknolojisini seçerek, kurumsal web projeniz için performans ve güvenlik sorunlarını aşıyoruz.

1. Adım - Tasarım

Kurumsal Web Site veya Uygulama Arayüz Tasarımı

Web siteniz veya uygulamalarınız, yazılım aşamasına geçmeden önce, uzman grafiker ekibimiz tarafından tasarımları yapılmaktadır. Buna ek olarak, kurumsal kimlik yapınıza uygun çizimler yapılarak, marka tasarım bütünlüğü sağlanmaktadır. Yapılacak olan tasarım çalışmasında kullanıcı deneyimi ve kurumsal bütünlük ön planda tutulmaktadır.

2. Adım - Yazılım

Projeye Uygun Yazılım Dili Belirlenmesi

Size özel olarak tasarlanmış, web site veya uygulamalar için WordPress, PHP, Laravel, NodeJS, .NET, Mysql, MongoDB, Mssql vb. gibi yazılım dilleri ve veri tabanı yapıları arasından projeniz için en uygun olan teknolojiler seçilmekte ve senior developer ekibimiz tarafından kodlanılmaktadır.

3. Adım - Destek

Sürdürülebilirlik ve Kullanıcı Deneyimi

Projenin sağlıklı devam edebilmesi için, yapılmış olan tasarımın, kalıp dosyalarının ve kodlanmış yazılımın, kullanılan plugin ve teknolojilerin dökümanları ve lisanslarının sizlere iletilmesi. Proje sonrası kullanıcı aksiyonlarının incelenerek yapılmış olan tasarım ve yazılımın kullanıcı deneyimine nasıl yansıdığının raporlanarak sunulması.

Projenize bugün başlayın.

Sizlere kullanıcı testleri yapılmış, yazılım mimarisi kurulmuş, düzenli güncellemeler alan özel web siteler tasarlamaktayız.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Ayarları